Україна,

м. Біла Церква

 

Юрій Шмегельський

 

Телефон:

(067)318-33-55

 

Viber:

+380673183355

 

Соцмережі:

 

 

Юрій Шмегельський – музикант на Ваше свято.

Вас цікавить жива музика на весілля, ювілей, корпоратив, випускний, хрестини, дитячий день народження в Білій Церкві? Ви шукаєте вокаліста, діджея и звукооператора на святковий захід? Музикант та співак на свято - Юрій Шмегельський з радістю допоможе Вам у цьому. Замовити музичний супровід на Ваше свято Ви можете за телефоном (067)318-33-55. Послуга музичного супроводу (живий вокал, дискотека, супровід роботи ведучих) надається в межах м. Біла Церква.

Є декілька переваг замовлення живої музики саме у нас. Суттєва перевага – це робота тільки з якісним музичним матеріалом (вибрані записи, професійні якісні мінусовки, музичні заставки і тематично орієнтований репертуар). Також не менш важливий аспект – професійне потужне обладнання для якісної роботи як на малих, так і на великих площах. І, звичайно ж, найбільш важливий факт - професійний живий вокал. Щоб послухати записи, зроблені наживо під час роботи на святах (весілля, ювілеї в Білій Церкві) прейдіть на сторінки Аудіо і Відео на цьому сайті. Дані записи Юрія Шмегельськогомузиканта і вокаліста на свято представлені тут, щоб Ви могли оцінити роботу вокаліста, перед тим як зробити вибір. Доступна ціна музичного супроводу від Юрія Шмегельського разом з високою якістю робить дану послугу ще більш привабливою.

Підбір репертуару живої музики і дискотеки для Вашого весілля, ювілею, корпоративу, випускного, хрестин, дитячого дня народження попередньо обговорюється (визначаються улюблені музичні напрямки, або замовник може запропонувати орієнтовний плейліст). Також репертуар корегується по ходу самого свята. Ви і Ваші гості завжди можете замовити окремі композиції, звичайно зберігаючи основний формат заходу. У будь-якому випадку, Ви можете повністю довіряти досвіду і професійному чуттю музиканта і вокаліста – Юрія Шмегельського, який пропонує Вам дану послугу живої музики на Ваше свято.

Для Вас і Ваших гостей пропонується великий репертуар пісень, що виконуються наживо (сучасні хіти, популярні танцювальні і повільні композиції, українські весільні пісні), а також величезна фонотека пісень самих різних напрямків. Крім того, у розпорядженні є весь необхідний музичний матеріал на конкурси, обряди і будь-які інші особливі моменти святкового заходу.

Музикант і вокаліст Юрій Шмегельський допоможе Вам зробити свято по-справжньому веселим і цікавим. Досвід роботи на святкових заходах - більше 12 років. За плечами більше 700 бенкетів (понад 250 весіль, більше 300 днів народження, а також більше сотні інших свят різної тематики, в тому числі корпоративи, випускні, хрестини, промоакції, робота вокалістом в ресторані).